internetové stránky pro podnikatele

Internetové stránky pro podnikatele

Internetové stránky pro podnikatele a OSVČ

Podnikáte, potřebujete být vidět na internetu a prezentovat svoje podnikání? Máme pro Vás Internetové stránky pro podnikatele efektivní webové stránky na podporu podnikání. Díky mobilní grafice, snadné obsluze a pokročilé SEO optimalizaci Vašeho obsahu Vám dodáme efektivní a levné internetové stránky s optimalizovaným obsahem, aby Vás web směřoval na přední pozice internetových vyhledávačů na pro Vás důležitá klíčová slova.

web pro živnostníky levněTvorba webu pro podnikatele

 • webové stránky pro podnikatele a OSVČ nebo firmy
 • kvalitní responzivní šablona pro Vaše nové levné internetové stránky
 • kvalitní systém pro správu obsahu v Češtině
 • snadná obsluha webu, přidat nový obsah zvládne přidat opravdu každý
 • vymyslíme pro Vás nejlepší volnou doménu pro Váš nový web za skvělou cenu
 • pomůžeme Vám vytvořit kvalitní obsah pro Váš web díky kterému budete na internetu vidět více než Vaše konkurence.

Na internetu je každý, tak proč ne Vy?!

weby pro podnikáníVyužijte sílu a možnosti internetu ve svůj prospěch. Produkty a služby dnes v prostředí internetu hledají i uživatelé, kteří dříve nakupovali produkty nebo služby hlavně díky televizní, rozhlasové nebo tištěné reklamě.

Reklamou je ale dnešní běžný uživatel přehlcen a přestal ji vnímat. Stále větší % uživatelů hledá službu nebo produkt, který aktuálně potřebuje a chce koupit prostřednictvím internetových vyhledávačů, jako je Google nebo Seznam.

Uživatel dnes nehledá konkrétního dodavatele produktu nebo služby, ale hledá službu ve svém okolí a v provedení, které je pro něho zajímavé v kombinaci s cenou, kterou je ochoten zaplatit.

 Využijte i Vy sílu internetu, může Vám přivést nové zákazníky nejen levně, ale především v dlouhodobém horizontu!

Vaše podnikání bude na internetu vidět

seo webu pro podnikateleVaše internetové stránky budou na internetu vidět. Díky SEO optimalizaci pro vyhledávače, kdy budeme pracovat s Vaším vlastním obsahem, dosáhneme vysokých pozic na Google a Seznamu a uživatel, Váš budoucí zákazník, si sám aktivně na Váš web ve vyhledávání klikne, nebude se cítit pod tlakem „nakoupit“,  jako je to u klasické placené reklamy.

V současné době se nejen díky aktuální situaci přesouvá valná část podnikání na internet, kdy si zboží či službu zákazník v klidu vyhledá, porovná parametry a pak s rozvahou objedná. Nejste závislí na kamenných prodejnách, nákupních centrech a osobním kontaktu při získávání zakázky!

Pokud zákazník sám z vyhledávače zamíří na Váš web, je mnohem větší pravděpodobnost objednávky či poptávky Vašich služeb. Placená reklama se díky blokátorům reklamy jako je ADBlock, které používají i málo znalý uživatelé internetu, je dnes mnohem efektivnější využívat SEO optimalizaci pro vyhledávače.

Budeme pracovat s Vaším vlastním obsahem, který bude atraktivní pro internetové vyhledávače a srozumitelný pro návštěvníky webových stránek. Obsah zjednodušíme, dáme mu strukturu, upravíme tak, aby byl srozumitelný a snadno pochopitelný a dobře opticky působil na webu.

Máme dlouholeté zkušenosti se správou www stránek i jejich obsahem a umíme s ním pracovat tak, aby byl efektivním a účinným nastrojem, který Vám přinese novou klientelu a tu stávající bude informovat o novinkách.

Internetové stránky pro podnikatele
 • moderní mobilní šablona webových stránek
 • kvalitní systém pro správu obsahu
 • rychlý neomezený hosting
 • správná SEO produktová doméně
 • optimalizovaný originální obsah webu
Potřebuji web pro podporu podnikání