Internetové stránky se snadnou obsluhou

Internetové stránky se snadnou obsluhou

Spravujte si internetové stránky sami snadno

Hledáte kvalitní a cenově dostupné internetové stránky s moderním vzhledem, přehlednou responzivní grafikou a snadnou obsluhou? Obraťte se na nás. Dodáváme kompletní webové stránky, které si zvládnete sami doplňovat o vlastní originální obsah.

Internetové stránky se snadnou obsluhou:

  • snadné vkládání obsahu
  • neomezená tvorba stránek a článků
  • jednoduché vložení textu
  • jednoduché vložení obrázku a fotogalerie
  • vložení videa na 1 kliknutí
  • uživatelsky přístupná SEO optimalizace

Kvalitní internetové stránky se snadnou SEO optimalizací

Dodáváme moderní internetové stránky, které zvládne ovládat i naprostý začátečník. Potřebujete vložit novinku, přidat do menu novou stránku? U nás to není problém! Díky snadné obsluze Vašich nových internetových stránek bude Váš web vždy aktuální a pro návštěvníka atraktivní a důvěryhodný pro Vaše nové zákazníky.

A co s našimi webovkami zvládnete:

Dodáváme internetové stránky, které nejsou statické, prakticky vše je možné za pochodu bez vypnutí webu měnit, od přidání článku jako novinky, nové stránku do menu či celé rubriky.

A pokud potřebujete změnit grafiku, není problém web uzavřít, ale snadno grafiku upravíte dle aktuálních požadavků. Grafika je navíc v základní ceně upravena pro mobilní telefony a tablety.

Chcete kvalitní www stránky, které si sami zvládnete udržovat aktuální a stanete se odborníky na SEO optimalizaci vlastního obsahu? Kontaktujte nás ještě dnes!

Nabídneme Vám kompletní webové stránky s moderním vzhledem, grafická šablona internetových stránek je v již v základní ceně upravena pro mobilní telefon či tablet (responzivní grafika), přidat nový obsah pro Vás bude hračka a navíc se stanete SEO expertem vlastního webu!

Jako bonus pro Vás vymyslíme nejlepší volnou doménu a zajistíme rychlý SSD hosting pro plynulý běh Vašich nových internetových stránek. S námi dostanete kompletní servis pro Vaše nové internetové stránky po startu a provozní servis internetových stránek.

Poptávka webových stránek za super cenu

[wpforms id=“2802″]