Internetové stránky se snadnou správou obsahu

Internetové stránky se snadnou správou obsahu

Spravujte si webové stránky snadno

Internetové stránky se snadnou správou obsahu! Internetové stránky by měly mít snadnou obsluhu pro jednoduchou a efektivní správu obsahu. Čím složitější správa webu bude, tím méně aktuální Vaše internetové stránky budou.

Dodáme pro Vás moderní internetové stránky s mobilní (respoznivní) grafikou a snadnou obsluhou, aby přidání nebo editaci obsahu na Vašich webových stránkách zvládl i naprostý začátečník.

Součástí dodávky nových moderních webových stránek je také školní jak s obsahem pracovat. Naučíme Vás pracovat se všemi pro Vás důležitými funkcemi Vašich nových internetových stránek a zdarma přidáme SEO školení.

Co vše si zvládnete snadno na webu upravit?

Vyrábíme internetové stránky, které máte 100% od svou kontrolou, jako uživatel si snadno zvládnete upravit kompletní obsah a zdatnější uživatel bez problémů zvládne upravit i grafiku internetových stránek podle aktuální potřeby.

Často aktualizované internetové stránky mají mnohem lepší pozice v internetových vyhledávačích. Díky vlastnímu obsahu budete skvěle bodovat na předních místech internetových vyhledávačů, kde Vaše služby hledají nový zákazníci.

Aby byl obsah na Vašich nových webových stránkách srozumitelný pro návštěvníky a atraktivní pro vyhledávače, pomůže Vám naše SEO školení jak pracovat s obsahem na internetu. Srozumitelně Vám vysvětlíme pravidla a postupy, kterými se budete při správě obsahu Vašich internetových stránek držet. Ale nebojte, stále budeme držet nad webovými stránkami ochranou ruku a pokud šlápnete vedle, napravíme to.

Obsah, který snadnou upravíte

S našimi webovými stránkami dokážete cokoliv, je to snadné, například:

  • snadná úprava a přidání stránky nebo podstránky webových stránek
  • neomezené množství stránek i podstránek
  • jednoduše přidáte článek (například aktualitu, či novou referenci)
  • na 1 kliknutí vložíte obrázek nebo celou fotogalerii
  • snadno vložíte například video
  • prohlédnete si systémové statistiky návštěvnosti
  • získáte přehled z Google statistik
  • pokud narazíte na místo, které je pro návštěvníky nesrozumitelné, snadno jej opravíte.

Internetové stránky, které Vás budou bavit

Dodáme Vám moderní internetové stránky, které budou velkou posilou pro Vaše podnikání na internetu. V dnešní době na webu hledá stále více uživatelů, produkty nebo služby, které chce v reálném čase koupit a díky snadné obsluze Vašeho webu budete mít internetové stránky na předních místech vyhledávačů. Čas, který věnujete tvorbě originálního obsahu pro internetové stránky se Vám vrátí ve formě nových zákazníků pro Vaše podnikání.

Díky kvalitnímu obsahu, který budete dlouhodobě budovat, bude v očích internetových vyhledávačů web obsahově velký a kvalitně optimalizovaný na pro Vás důležité témata. Díky podrobným statistikám návštěvnosti budeme mít přehled, která obsahová část uživatele zajímá a kde je třeba zapracovat. Postupně tak obsah nových internetových stránek vyladíte k dokonalosti.

A pokud to s obsahem neumíte, není to pro nás žádný problém, necháme si od Vás vysvětlit odbornou část Vašeho podnikání, vezmeme důležitá témata a pro každé zvolené téma postupně zpracujeme kvalitní obsah na míru.

Potřebujete obsah pro Váše webové stránky?