Správný výběr domény

Doména má cenu zlata! Nevěříte?

Správný výběr domény internetových stránek je často téma, které majitelé internetových stánek opomíjí. Často pojmenují webové stránky nesmyslně nebo podle jména firmy, což je jednoznačně chyba. S námi se Vám taková chyba nestane. Spolu s tvorbou internetových stránek Vám poradíme jakou vhodnou doménu pro Vaše nové internetové stránky zvolit.

Aby Vaše nové webové stránky byly úspěšné, je třeba vybrat vhodnou doménu, pod kterou Vás budou zákazníci znát a budou se identifikovat s Vaším produktem nebo službami. Aby jste nešlápli vedle, v rámci dodávky internetových stránek Vám navrhneme nejvhodnější volné domény, které budou pro Vaše webovky pro podnikání jako dělané.

Doména je základ úspěchu

Podle druhu a místa Vašeho podnikání pro navrhneme takovou doménu, která jej bude nejvíce vystihovat, může se stát, že pro Vás navrhneme více jak jednu doménu, aby byl SEO efekt co nejlepší a Vás boj proti konkurenci byl na internetu co nejefektivnější. Díky kombinaci domén získáme mnohem lepší SEO efekt na Google i Seznamu.

Více domén pak můžeme využít i pro správné využití pro mailovou komunikaci se zákazníky, delší doménu pro web, krátkou pro emaily na vlastní doméně. Ale nebojte, nebudeme Vás výběrem složitě zatěžovat, výběr provedeme za Vás a přeložíme Vám volbu, která podle nás bude pro Vás nejvýhodnější.

Domény jen od registrátora

Internetové domény pro Vás zajistíme a necháme registrovat jen u registrátora domén za nákupní ceny, nespolupracujeme s překupníky domén, kteří si účtují i desetitisíce za doménu.

Doménu pro Vás zajistíme již za 151 Kč, díky spolupráci s registrátorem internetových domén, který webové domény nabízí za nejlepší ceny v ČR!

Pamatujte, doména má cenu zlata!

Potřebuji poradit s doménou pro www stránky