web pro podporu podnikání v době krize

Tvorba webu v Covid době | Výhodné ceny

Tvorba webu na podporu podnikatelů v Covid době

Tvorba webu na podporu podnikání. Podnikáme stejně jako Vy a proto chápeme, jak složité je v dnešní době obstát, proto nabízíme výhodnější cenu našich internetových stánek „Mobilní SEO web“ z původních 6.500 Kč do odvolání za výhodnější cenu 4.500 Kč v plné kvalitě a objemu služeb, která tento balíček tvorby internetových stránek nabízí.

Levvé www stránky na podporu podnikání v době coviduTvorba webu levně na podporu podnikání

Podnikání je v dnešní složité době zpomalené nebo úplně zastavené. Může to být ale také ideální doba k restartu Vašeho podnikání a inventuře toho, jak své podnikání prezentujete, což je prostor k revizi a rekonstrukci Vašich současných internetových stránek nebo pořízení nových, kvalitních a levných internetových stránek s responzivním vzhledem a snadnou obsluhou při správě obsahu, ale i vzhledu mobilních internetových stránek za výhodnou cenu. Nabízíme Vám pomocnou ruku při restartu a podpoře Vašeho podnikání v této složité době. Spojte se s námi, navrhneme a rychle dodáme kvalitní internetové stránky.

Kompletní řešení internetových stránek pro podnikání

tvorba webu na podporu podnikáníDodáváme kompletní řešení internetových stránek. Vše v jednom balíčku, který je navíc upraven na míru Vašim potřebám nebo formě podnikání. Ať už máte restauraci a potřebuje pružně reagovat na nastalou situaci a informovat o výdejním okénku či prezentovat aktuální menu a vyhnout se zprostředkovatelům rozvozu. Ušetříte tak nemalé prostředky a umožnite Vaší restauraci přežít. Ať jste živnostník, který nabízí svoje služby nebo prodejna, která nabízí vyzvednutí svého sortimentu na základě předchozí objednávky.

Naše levné internetové stránky pro podnikatele, živnostníky nebo firmy Vám pomohou přežít tuto složitou dobu. Stejně tak pokud je Vaše podnikání utlumeno je čas vytvořit nové a efektivní internetové stránky, které budou maximálně podporovat Vaše podnikání v dlouhodobém horizontu.

web pro začátečníkyNastartuje podnikání s novým mobilním webem

Dodáme pro Vás řešení vše v jednom. Jako 1 hlavní dodavatel kompletních internetových stránek pro podnikání se postaráme o všechny části tvorby internetových stránek. Vy rozumíte svému podnikání, my rozumíme tvorbě internetových stránek nejen pro podnikatele.

Využijte současnou situaci k vylepšení Vašich stávajících internetových stránek nebo k celkové rekonstrukci webu tak, aby byl připraven propagovat Vaši firmu a podnikání na internetu ve složité době. Tvorba webu na podporu podnikání je tu pro Vás.

 

Co vše Vám naše služby tvorby webu levně na klíč nabízí

doména pro web pro podnikáníVýběr kvalitní domény

Pokud aktuálně žádnou doménu nevlastníte, nebo není ideální z pohledu toho jakou má koncovku nebo není ideální z pohledu SEO optimalizace pro vyhledávače, v ceně internetových stránek pro Vás vybereme nejlepší vhodnou volnou doménu. Z pohledu zaměření Vašeho podnikání a místa, kde se nacházíte a kde chcete Vaše zákazníky novou internetovou stránkou oslovit.

Doménu nakupujeme přímo pro Vás od certifikovaného registrátora za nákupní cenu v hodnotě stokorun. Nespolupracujeme s doménovými spekulanty!

mobilní grafika webu pro podnikáníNávrh struktury a vzhledu webu

Každá internetová stránka musí být přehledná a strukturovaná tak, aby byla snadno pochopitelná pro návštěvníka Vašich nových internetových stránek. Grafiku a celou strukturu pro Vás kompletně vymyslíme a nasadíme na nový moderní vzhled.

Grafika (šablona) webových stránek je dodávána s mobilní (responzivní) úpravou. Vaše internetové stránky budou dostupné jak z počítače, tak z mobilního telefonu nebo tabletu. Uživatel Vás tak může z mobilního telefonu rovnou kontaktovat zavoláním či odesláním emailu.

Buďte v kontaktu s Vašim zákazníkem, když to potřebuje on!

 

redakční systém pro web na podporu podnikáníModerní systém pro správu obsahu

Vaše internetové stránky postavíme na nejrozšířenějším systému pro provoz internetových stránek WordPress. Jedná se o uživatelsky vstřícný systém, který je neustále aktualizován. Systém je navázán na obrovské množství pluginů a vylepšení, které je možné zdarma do systému doinstalovat .

Díky nepřebernému množství pluginů a funkcí si můžete svůj web upravit přesně tak, jak potřebujete a to zdarma. Systém je několikrát měsíčně aktualizován, neustále tak máte novou a zabezpečenou verzi systému WordPress.

 

snadná úprava grafiky webu pro podnikáníGrafika s možností editace uživatelem

Internetové stránky jsou živý organismus a díky snadné obsluze našich internetových stránek a jejich obsahu, nabízíme možnost editace i grafické části internetových stránek.

Uživatel má tak možnost přidávat nový obsah formou článků, aktualit či videa, ale je je možné snadno upravit i grafiku.

Editace vzhledu je snadná, poradí si s ní i středně pokročilý uživatel. Ale nemusíte se bát, pokud se na úpravu vzhledu necítíte, rádi Vám pomůžeme.

Nemějte obavy, obsluha systému pro grafiku je v češtině.

seo optimalizace webu na podporu podnikáníSEO optimalizace internetových stránek

Součástí nabídky tvorby internetových stránek na podporu podnikání je i optimalizace webových stránek pro vyhledávače. SEO je jednou z nejdůležitějších částí z celé skládanky tvorby internetových stránek a propagace firmy a podnikání na internetu. Vaše nové internetové stránky máte možnost v internetových vyhledávačích Google a Seznam propagovat buď placenou reklamou ve vyhledávání, nebo zvolit tvorbu originálního SEO optimalizovaného obsahu.

Pokud potřebujete být vidět okamžitě, je dobré zvolit na omezenou dobu placené pozice, které platíte podle počtu kliků a ceny daného klíčového slova a platíte vždy, když uživatel na reklamní pozici klikne.

Platíte i v případě, že klikne omylem a ihned z Vašich internetových stránek odejde. Je velice důležité zvolit klíčová slova a denní limit. Bez správného nastavení a limitů může být tento způsob propagace velice nákladný a neefektivní.

My však našim zákazníkům doporučujeme výhodnější variantu SEO optimalizace pro vyhledávače a to formou tvorby vlastního originálního SEO obsahu.

Každé podnikání je individuální a každý podnikatel má jiné cíle a míří na jiného zákazníka. Pokud se ale pohybujete ve vysoce konkurenčním prostředí, potřebujete být vidět ve vyhledávání na podobných nebo lepších pozicích než je Vaše konkurence. Pro kvalitní a dlouhodobou SEO optimalizaci pro vyhledávače použijeme Váš vlastní obsah.

Budeme pracovat s Vaším vlastním obsahem nebo aktuálním děním ve Vaší firmě, zpracujeme aktuální nabídky a ostatní výhody, které chcete zákazníkům sdělit nebo nabídnout. Váš obsah zpracujeme do přehledné a atraktivní podoby pro uživatele a pro internetové vyhledávače.