Webové stránky pro začínající podnikatele

Webové stránky pro začínající podnikatele

Začínáte podnikat? Máme pro Vás internetové stránky!

Internetové stránky pro začínající podnikatele. Začínáte podnikat a potřebujete být vidět? Máme pro Vás internetové stránky pro začínající podnikatele a OSVČ! Internetové stránky jsou dnes jedním z hlavním propagačním kanálem jak o sobě dát vědět s vysokým poměrem cena / výkon. Díky našim webovým stránkám pro podnikatele budete mít vše, co začínající podnikatel od internetových stránek očekává a potřebuje.

Dodáváme kompletní internetové stránky za výhodnou cenu. Naše internetové stránky jsou přehledné a díky jednoduché správě obsahu budou také vždy aktuální. Nebudete potřebovat žádné odborné znalosti, snadno zvládnete přidat nový článek nebo aktualitu pro Vaše zákazníky.

I pro Vás máme originální webové stránky pro Vaše podnikání, kontaktujete nás i Vy!

Podrobnosti
SEO produktové webové stránky

SEO produktové webové stránky

Produktové SEO internetové stránky

Produktové SEO internetové stránky pro Vaše produkty a služby. Máte ve Vaší nabídce produkt nebo službu, které jsou pro Vaše podnikání důležitější než ostatní nabídka Vašeho podnikání? Dejte Vašim důležitým produktům či službám vlastní produktové internetové stránky. Díky kvalitnímu obsahu na jedno téma budou Vaše nové produktové stránky maximálně efektivní ve vyhledávání internetových vyhledávačích Google a Seznam.

Proč mít produktový web?

 • vysoká efektivita ve vyhledávání
 • přehlednost
 • nízká cena

Podrobnosti
Webové stránky levně

Webové stránky levně

Levné webové stránky na klíč

 • levné webové stránky na klíč nejen pro podnikatele
 • každý nový web dostane novou originální mobilní (responzivní) grafickou šablonu na míru
 • webové stránky, které je snadné obsluhovat, přidávat nový obsah
 • uživatelky zvládnete SEO optimalizaci pro vyhledávače Google a Seznam
 • vymyslíme doménu zdarma a koupíme ji za nákupní cenu u autorizovaného registrátora přímo pro Vás
 • SSL certifikát zdarma
 • zdarma Vás proškolíme a naučíme Vás pracovat s textem na internetových stránkách
 • nabídneme fotky z fotobanky, které platíme my!

Podrobnosti
Webové stránky pro účetní

Webové stránky pro účetní

Webové stránky pro účetní

Jste účetní firma a potřebujete být vidět na internetu? Nabízíte účetní služby za výhodné ceny a chcete o svých kvalitách dát vědět zákazníkům na internetu? Máme pro vás výhodnou kompletní nabídku tvorby webových stránek pro účetní firmy.

Internetové stránky pro účetní firmy i samostatné účetní

Dodáme pro Vás podpůrné internetové stránky pro Vaše účetní firmy na doméně ucetni-levne pro Vaše konkrétní město nebo lokalitu, kde působíte.

Podrobnosti
Dejte Vaší restauraci šmrnc i na webu

Dejte Vaší restauraci šmrnc i na webu

Webové stránky pro restaurace

 • moderní internetové stránky pro restaurace, bary či hospody
 • s moderní mobilní grafikou
 • pro každý web dodáváme originální mobilní grafickou šablonu, každá je jedinečná a originální
 • snadná obsluha je samozřejmostí
 • jednoduše aktualizujete denní menu
 • možnost vložit denní nabídku ke stažení
 • propojení s Facebookem

Podrobnosti
Nemají Vaše stránky grafiku pro mobil? Zařídíme to!

Nemají Vaše stránky grafiku pro mobil? Zařídíme to!

Internetové stránky s grafikou pro mobilní telefony

Máte internetové stránky, které již potřebují novou moderní podobu? Je grafická šablona Vašich starých internetových stránek již zastaralá a neodpovídá modernímu stylu? Máme pro Vás řešení! Vytvoříme pro Vás moderní internetové stránky se snadnou obsluhou, moderní grafikou pro mobilní telefony a snadnou SEO optimalizací pro vyhledávače.

Podrobnosti
Internetové stránky pro živnostníky a OSVČ

Internetové stránky pro živnostníky a OSVČ

Podnikáte? Bez internetových stránek jako bez nohy

Internetové stránky jsou dnes nedílnou součástí propagace při podnikání. V dnešní době, kdy na internetu a vyhledávačích google a seznam hledají služby a produkty i uživatelé internetu, kteří se s PC a internetem potkávají jen zřídka je správná propagace a prezentace na webu jedna z nejdůležitějších položek v celé propagaci Vašeho podnikání.

Pro začínající podnikatele, živnostníky, řemeslníky a obchodníky nabízíme jako podporu drobného podnikání výhodnou nabídku tvorby internetových stránek levně. Nabízíme kvalitní řešení webových stránek se snadnou administrací obsahu za trvale výhodnou cenu.

Internetové stránky nemusí být nutně drahé, aby Vám pomáhaly podnikat. Oslovte nás! Máme pro Vám připravené levné, ale efektivní řešení tvorby a provozu internetových stránek pro malé podnikatele, živnostníky a OSVČ

Podrobnosti
Produktové weby

Produktové weby

Produktové internetové stránky

Nabídněte vaše produkty a služby na internetu maximálně efektivně. Dejte vašim službám a produktům vlastní web. Nechce, aby se produkty a služby nabídly sami právě poptávajícím zákazníků!

Umožněte rozložení vašich služeb na několik malých, ale kvalitními informacemi nabitých, internetových stránkách. Zajistíte si tak lepší rozložení informací a vaší firmě na internetu a můžete tak ostrými lokty vytlačit vaši konkurenci z vyhledávače a docílit tak indexaci vašich služeb na předních místech ve vyhledávačích!

Umožněte, aby si váš potencionální zákazník našel informaci, která ho přivede k vašemu výrobku nebo službě. Pokud už uživatel informaci hledá, dejme mu ji na vlastním webu. Na vaše produktové stránky umístíme veškeré informace o vaší službě nebo produktu a to hned z několika úhlů, aby si informaci uměl dohledat jak odborný uživatel tak naprostý laik.

Podrobnosti
Na sociálních sítích jako doma

Na sociálních sítích jako doma

Firemní profil na Facebooku

Na sociálních sítích je dnes skoro každý, čím více uživatelů tím větší tlak na kvalitu komunikace se zákazníkem na sociální síti. Stačí jeden neohrabaný příspěvek na sociální síti Facebook a podobně a můžete přijít o velké peníze díky špatné reakci na příspěvek Vašeho zákazníka nebo uživatele sociální sítě.

Pomůžeme Vám správně komunikovat na sociálních sítích a využít množství uživatelů, kteří na sociálních sítích jako Facebook a podobně jsou. Pomůžeme Vám spravovat Vás firemní profil na Facebooku nebo vymyslíme profil pro konkrétní produkt nebo službu. Vymyslíme jak zaujmout na Facebooku uživatele a vybídnout je k nákupu služeb nebo produktů, které nabízíme.

Využijeme sílu sociálních sítí pro Váš prospěch!

Podrobnosti
Hosting na maximální výkon

Hosting na maximální výkon

Rychlý hosting i pro náročné weby

Kvalitní hosting internetových stránek zajistí bezproblémový a rychlý běh Vašich internetových stránek. Spolupracujeme s největším poskytovatelem hostingových služeb pro webové stránky za nejlepší ceny.

Hosting pro Vás zajistíme v rámci servisu tvorby a provozu internetových stránek. Nebudeme Vás zatěžovat výběrem, porovnáváním…o vše se postaráme za Vás. Hosting pro Vás vybereme objednáme, zprovozníme a nainstalujeme systém pro provoz internetových stránek.

Včetně hostingu zajistíme

 • registraci domény
 • nastavení a zajištění mailů
 • možnost SSL certifikátu

Podrobnosti