Webové stránky jako ušité pro mobil i počítač

Internetové stránky pro mobilní telefony v základní ceně

Dodáváme internetové stránky pro mobilní telefony. Webové stránky, které jsou již v základní ceně připravené pro správné zobrazování na mobilním telefonu, tabletu a bezchybně na klasickém počítači.

Jdeme s dobou a převlečeme Váše webové stránky do moderního kabátu (responzivní grafické šablony internetových stránek), aby byl Váš web skvěle dostupné na počítači a na mobilních telefonech. Váš nový zákazník Vás tak může kontaktovat přímo z mobilního telefonu.

Velké % uživatelů dnes vyhledává na internetu přímo přes mobilní telefon, je třeba, aby i Vaše webové stránky podporovaly správnou funkci mobilní šablony pro webové stránky. Úpravu grafické šablony pro správné zobrazení na mobilním telefonu ( responzivní chování šablony internetových stránek) provádíme na nových webových stránkách již v základní ceně dodávky internetových stránek. Za tu nejnižší cenu webu získáte mobilní responzivní grafickou šablonu v základní dodávce internetových stránek.

Moderní responzivní vzhled webu prodává!

Jděte s dobou a upravte si i Vy Vaše internetové stránky pro správné zobrazení na mobilních telefonech a tabletech. Vyrábíme a dodáváme kompletní webové stránky s mobilní responzivní grafikou již v základní ceně internetových stránek. Postaráme se za Vás o celý proces výroby, dodávky i následného provozu nových webových stránek s kvalitní mobilní grafickou šablonou webu, snadnou obsluhou a rychlým hostingem pro provoz internetových stránek.

Vyrábíme a dodáváme kvalitní a cenově dostupné webové stránky pro firmy, podnikatele, OSVČ živnostníky i soukromé osoby. Pro každého máme nabídku tvorby a dodávky webových stránek na klíč od A do Z. S námi bude Váš nový web spuštěný snadno a rychle!

  • Naše weby zvládne spravovat i naprostý začátečník
  • Před spuštěním webových stránek Vás podrobně proškolíme
  • Nabídneme tech. pomoc přítele na telefonu či mailu

Webové stránky od 1 dodavatele

  • vyrábíme a dodáváme kvalitní mobilní responzivní grafiku pro webové stránky
  • vybereme a zajistíme nejlepší vhodnou doménu pro webové stránky přímo od registrátora na nákupní cenu
  • webové stránky provozujeme a rychlém hostingu bez neplánovaných výpadků, Váš web bude rychlý a vždy dostupný
  • nastavíme pro Vás efektivní systém pro provoz webových stránek, který je radost obsluhovat, sami zvládnete přidat například novou referenci na webové stránky. Ano! Je to snadné!