Webové stránky snadno i pro laiky

Internetové stránky pro laiky se snadnou obsluhou

Webové stránky pro laiky se snadnou obsluhou a mobilní grafikou. Ano! S našimi internetovými stránkami se nebudete bát pracovat a doplňovat je o nové informace jako je nová reference, kterou se na chcete pochlubit na svém webu, či pokud budete chtít přidat nový produkt na produktové internetové stánky Vašeho podnikání.

Díky maximálně jednoduché obsluze internetových stránek bude Váš firemní web či produktová stránka vždy aktuální a bude na lepší pozici v internetovém vyhledávání na Google / Seznamu před Vaší konkurencí. Díky vlastnímu originálnímu obsahu získáte hodnotný plně optimalizovaný web, který Vám bude přivádět nové klienty!

Předběhněte Vaši konkurenci v internetovém vyhledávání díky vlastnímu originálnímu obsahu i Vy!

Prezentujte vlastní firemní obsah na web snadno

Propagace služeb a výrobků na webu snadnoS našimi internetovými stránkami zvládnete přidávat nový aktuální obsah na web tak skutečně jednoduše. Nemusíte být odborníkem na tvorbu internetových stránek, stačí mít obsah, který chcete na Vaše internetové stránky publikovat. Ať se jedná o novou referenci, kterou se chcete na internetových stránkách pochlubit nebo máte nový skvělý produkt, se kterým chcete mezi Vaše zákazníky. Nic není problém, dodáváme internetové stránky, které je radost obsluhovat, přidávat nový obsah.

Na každé drobnosti záleží! Postupně lze na web přidat i drobný doplněk Vašeho podnikání, který ve výsledku přinese velký obchod. Díky neomezenému prostoru na Vašich internetových stránkách můžete dát prostor vyniknout všem Vašim službám či produktům, které chcete zákazníkům nabídnout. Pokud se stane některý produkt pro Vás hlavním podnikatelským tématem, můžete pro něj spustit vlastní produktový web, který se bude podrobně věnovat pouze konkrétní službě nebo výrobku.

Nebojte se vlastního obsahu, pokud bude obsah internetových stránek srozumitelný, přinese Vám ovoce!

Snadná obsluha webových stránek a originální obsah

  • publikujte na webových stránkách pravidelně aktuality
  • pochlubte se aktuálními referencemi Vaši práce
  • věnujte prostor novým produktům
  • dejte více prostoru produktům nebo službám, o kterých Váš zákazník neví, že je vůbec nabízíte

Jaký obsah můžete na web umístit snadno?

  • podstránku pro konkrétní produkt nebo službu
  • článek ve formě reference nebo nového produktu
  • snadno na web umístíte obrázek nebo galerii
  • na 1 klik vložíte na internetovou stránku video z Youtube
  • ..a mnoho dalšího!

Se startem webových stránek Vám pomůžeme!

Nenecháme Vám se na stratu utopit v množství a hlavně formě jak na nové internetové stránky umístit Váš originální obsah. Pro každý druh obsahu Vám vytvoříme vzor konkrétního druhu obsahu, bude pro Vás pak snadné tvořit a přidávat na web obsah vlastními silami, vzorový obsah na web umístíme formou Vašeho regulérního obsahu, aby pro Vás vzor nebyl jen neznámým obsahem, ale textem, který znáte a bude pro Vás snadné se u dalšího obsahu inspirovat.

Snadná obsluha  internetových stránek jde ruku v ruce s kvalitní SEO optimalizací obsahu i celkového nastavení internetových stránek. Naučíme Vás pracovat s textem i obrázky na webových stránkách, díky snadné obsluze systému Vás také naučíme jak každou samostatnou stránku, podstránku či i obyčejný obrázek v nastavení systému optimalizovat, aby byl konkrétní článek, podstránka nebo obrázek maximálně srozumitelný pro internetové vyhledávače.

Díky školní obsluhy internetových

[wpforms id=“106″]